top of page

Odmítnutí odpovědnosti

Obsah těchto webových stránek, blogu a newsletterů má pouze informativní a vzdělávací charakter. Jedná se o mé vlastní analýzy, názory, predikce a výpočty, které se v budoucnu nemusí stát. Vycházím z veřejně dostupných zdrojů, ale nenesu odpovědnost za jejich přesnost a spolehlivost. Nejsem certifikovaný profesionál a neposkytuji investiční ani finanční poradenství.

Analýzy, výpočty a názory jsou čistě subjektivní, vycházejí z mé konkrétní situace a individuálních zkušeností, nejedná se o informace od profesionálů. Zveřejňuji zde své osobním portfolio, a to může ovlivnit můj úsudek. Nenesu odpovědnost za jakékoliv ztráty způsobené Vaším obchodováním na kapitálovém trhu ani za jakékoliv jiné ztráty či újmy.

 

Než začnete investovat své peníze nebo potřebujete jakoukoliv finanční a investiční radu, poraďte se s příslušným odborníkem.

Čtenářům webu poskytuji pouze informace, nejedná se o poradenství. Nezaručuji stálost dividendové politiky firem ani jistotu překonání výkonnosti akciového indexu.

 

Za své příspěvky, analýzy a názory nejsem placen či jinak kompenzován žádnou z diskutovaných společností.

Vlastnictví

Všechny vytvořené analýzy a newslettery jsou chráněny autorskými právy. Je zakázáno šířit tyto materiály bez souhlasu autora (Jan Kolín). Více o vlastnictví si přečtěte na odkazu obchodní podmínky.

bottom of page